Algas diena Kenigszē

Ar Kēnigzē trasi mūsu sportistiem ir īpašas attiecības. Šeit piedzīvoti gan slavas brīži (2011. Gada Pasaules Čempionātā uzvara), gan pamatīgs pēriens (2012. Gada PK posma 6. Un 7. vieta). Bez tam, tieši šeit pārtrūka Martina Dukura uzvaru sērija pagājušajā sezonā.

Šķiet, ka visvairāk rēķinus nokārtot ar Kēnigszē trasi vēlējās tieši Martins, kurš jau piektdienas treniņos bija superātrs un lika noprast, ka nekas cits izņemot zeltu, Bavārijā viņu nemaz neinteresē. Viss notika ātri un nesāpīgi - pārliecinošs pārsvars abos braucienos un pelnīta pirmā vieta.

Ne tik gludi viss norisinājās Tomasam. Ar izlozēto pirmo starta numuru piesnigušajā Kēnigszē trasē Daiņa Dukura vārdiem “nebija ko darīt”. Un tā arī notiek - jau pirmās virāžas ieejā Tomass startā iegūto turpat arī zaudēja, toties veica sniega tīrītāja funkciju nākamajiem braucējiem. Netaisnība. Lai arī pirmais un otrais brauciens ir nevainojami, augstāk par piekto rezultātu tikt neizdodas. Ir gan viena gandarījuma balva - otrajā braucienā Tomass “nokož’’ Montgomeriju. :)

Un vispār, kaut kur redzēts pjedestāls, vai ne!?

Dienu iepriekš sacīkstes aizvadīja dāmas - kļūda izejot no starta gropes liedz Leldei pacīnīties par augstāku rezultātu divu braucienu summā. Rezultātā noturam divdesmitnieku. Nekas, Leldei šī ir pirmā pilnā PK sezona, viss vēl priekšā. Toties Lelde ir līdere kādā citā sacensībā - TV operatori Leldes tuvplānus rāda neskaitāmas reizes :) Latviešu meitene!

Rezultāti:

1.Martins Dukurs

2.Frank Rommel +0.47

3.Alexander Tretyakov +0.70

4.Alexander Kroeckel +1.06

5.Tomass Dukurs +1.07

6.Jon Montgomery +1.15

Tabula:

1.Martins Dukurs 1560p

2.Tomass Dukurs 1362p

3.Alexander Kroeckel 1308p

4.Alexander Tretyakov 1212p

5.Frank Rommel 1115p

6.Kristan Bromley 1112p

Comment 0 Comments