Logo 5bc2c2d38d706ff03019a8897d3fb078fae4011b0e0a2a7a41a940c582ca8ef9 lat / eng

Pārksitijā 2. un 4.!

Statistic - 202 times
Publication date - 2017.11.19
Dxbsb2fkcy9nyxj0aw5zrhvrdxjzxza1x0zvdg9wawvzdhvyc0xhy2lzlmpwz3w1mdj8mjm2fgnyb3a

Parksitijā pasaules kausā skeletonā Martins Dukurs ieņēmis otro vietu, Tomass Dukurs ceturtais. Uzvarēja korejietis Sungbins Juņs, trešais bija vācietis Aksels Junks.

Vīriešiem pasaules kausa sezonas otrajā posmā skeletonā Martinam Dukuram pēc pirmā brauciena bija otrs labākais rezultāts un Tomasam – trešais. Martins atpalika no korejieša Sungbina Juņa par 0.31 sekundi, Tomass – par 0.40 Izloze noteica, ka trasē Tomass devās devītais un Martins - 13.

Faktiski vīriešu skeletonu izmaiņas laika apstākļu dēļ ietekmēja vismazāk, tik vien, ka pirms otrā brauciena bija lielāka pauze, jo pa starpu vēl startēja dāmas savā otrajā mēģinājumā.

Pirmais brauciens Martinam nebija ideāls, arī startā viņš zaudēja korejietim un to atzina arī Dainis Dukurs :”Martinam bija jau kļūda augšā, ceturtajā virāžā, faktiski nobrauca uz vienas slidas un viena sāna, saglābt bija grūti, vēl arī 14.virāža nebija laba, beigas ir pret kalnu un rezultāts tāpēc likumsakarīgs, korejietis nobrauca labāk. Gribu uzteikt Tomasu, labs brauciens, kaut šajā trasē daudz ko izsaka starts un te konkurēt ar korejieti grūti.”

Otrajā braucienā korejietis uzstādija jaunu Parksitijas trases rekordu un pelnīti arī uzvarēja, summā apsteidzot Martinu daudz, par 0.63 sekundēm. Korejietis bija labāks arī startā un uzvarēja pelnīti arī Daiņa Dukura vērtējumā :" Viņš to tiešām šoreiz nopelnīja, labi braucieni. Martinam otrais brauciens jau izdevās labāk, taču tas nav viņa starts , pārāk daudz zaudēts. Te ir augstkalne, Martins kaut kā tik labi nejūtas. Tomasam jau nebija slikti braucieni, kaut kādas sīkas kļūmes, tomēr pārāk daudz zaudēja startā otrajā braucienā vācietim. Strādāsim, turpināsim ekperimentus. Martins tagad dala pirmo un otro vietu kopvērtējumā ar korejieti un jo interesantāks būs nākamais posms Vistlerā."

Martinam otrajā braucienā bija trešais labākais laiks, jo ātrāk brauca arī vācietis Junks. Startā otrajā braucienā piektais ieskrējiens. Tomasam otrajā braucienā bija septītais laiks.