Logo 5bc2c2d38d706ff03019a8897d3fb078fae4011b0e0a2a7a41a940c582ca8ef9 lat / eng

Netlausam sudrabs Siguldā!

Raksts skatīts - 1123 reizes
Raksts publicēts - 2017.01.29
16403366 1180967535283740 6900272788513606240 o20170813 10109 h1q8et

Latvijas skeletonists Krists Netlaus sestdien Siguldas trasē izcīnīja sudraba medaļu pasaules čempionātā junioriem, kamēr Ivo Šteinbergs palika uzreiz aiz goda pjedestāla.
Latvijas skeletonistes Dārta Zunte un Endija Tērauda sestdien pasaules čempionātā junioriem, kas norisinās Siguldas trasē, ieņēma attiecīgi sesto un septīto vietu, bet dubultuzvaru izcīnīja Krievijas sportistes.