Martins- 5kārtējs PASAULES ČEMPIONS!!!

Desmit-sportisti-kuri-nes-latvijas-vardu-pasaule-569f5e4154fe1-672x537

Skeletona leģenda Martins Dukurs izcīnījis jau piekto pasaules čempiona titulu! Kēnigszē trasē Vācijā Martins palika nepārspēts četru braucienu summā. Viņa brālis Tomass Dukurs čempionātā ieņēma 12.vietu.

Šī bija pirmā reize, kad čempionāta norise sākās piektdien, tad bija viena diena brīva, bet noslēdzošie divi braucieni notika tikai svētdien. Šoreiz tieši Martina Dukura iekrātais pārsvars pēc pirmās dienas ļāva saglabāt līdera pozīciju arī pēc 3.brauciena, kurā izdevās uzrādīt tikai 4.rezultātu. Un arī noslēdzošais brauciens nebija "tīrs" - kļūdas visas trases garumā ievērojami samazināja pārsvaru, bet viss ir labs, kas labi beidzas - 4.rezultāts finišā ļāva saglabāt līdera pozīciju braucienu summā.

Tomass Dukurs pēc pirmās sacensību dienas bija 8.vietā, bet arī viņu iegāza 3.brauciens, kurš, kā teica treneris Dainis Dukurs, bija sliktākais Tomasa brauciens 15 gadu laikā. Finišā tikai 21.rezultāts, trīs braucienu summā atkāpjoties uz 9.vietu. Ceturtais brauciens padevās nedaudz labāks, bet arī tika zaudēta sava pozīcija, atkāpjoties uz 12.vietu čempionātā.

Vēl pirms pēdējā brauciena trijniekā bija abi labākie Krievijas sportisti - Ņikita Tregubovs 2.vietā, bet 3.vietā - Aleksandrs Tretjakovs. Šoreiz nervu spriedzi neizturēja abi, kuri zaudēja savas pozīcijas, ļaujot sudraba godalu savās mājās izcīnīt Akselam Jungam. Tregubovam bronza, Tretjakovs palika 4.vietā.

Atgādinām, ka viens no šī čempionāta favorītiem izvēlējās sacensībās nepiedalīties - korejietis Sungbins Juņjs jau devies uz savu mājas trasi, lai spētu labāk sagatavoties olimpiskajām spēlēm, kas šajā trasē notiks tieši pēc gada.

Pasaules čempionāts Kēnigszē svētdien turpinās ar noslēdzošajiem diviem braucieniem bobslejā četriniekiem. Savukārt skeletona sacensības šogad vēl reizi notiks 17.martā, kad Pasaules kausa noslēdzošais 8.posms risināsies jaunuzceltajā trasē Phjončhanā, Korejā.

Comment 0 Komentāri

Loading